Neden Hello Mobilya?

Zengin Koleksiyon Hello Mobilya'nın sürekli güncellenen zengin ürün koleksiyonunda, her zevke uygun yüzlerce seçenek bir arada yer alıyor. Mağazalarımızda ve mobilya konusunda Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi www.hello.com.tr adresimizde; Oturma Odası, Salon ve Köşe Takımı, Yatak Odası, Yemek Odası, Bahçe Mobilyası, Bebek, Çocuk ve Genç Odası ile dekorasyonunuzu tamamlayıcı ürünler sizi bekliyor.

Ücretsiz Rehberlik Hizmeti

Eğer alışveriş yapmadan önce kafanızda "Nasıl bir mobilya almalıyım" Malzeme ve kumaş özellikleri ne olmalı? Fonksiyonel bir model mi tercih etmeliyim? Beğendiğim mobilya bu odaya sığar mı? Evimin dekorasyonuyla nasıl uyum sağlayabilirim?? gibi sorular varsa, hiç yorulmayın ve hemen Hello'ü arayın. Müşterilerine ücretsiz rehberlik hizmeti sunan uzmanlarımız, dilerseniz evinize kadar gelerek dekorasyonunuza en uygun mobilya ve tasarımlar hakkında sizinle fikirlerini paylaşabilir.

Ödeme Kolaylığı

Mobilyada konfor ve rahatlık sunan Hello Mobilya, alışverişlerinizde ödeme rahatlığı da sağlıyor. Nakit Ödemelerde %30'a varan indirim avantajı, ön ödemeli senetli satış sistemi ile peşin fiyatına 9 ay taksit fırsatı ve esnek ödeme modeli gibi alternatifli ödeme kolaylıkları Hello'de sizi bekliyor.

Ücretsiz Teslimat ve Montaj

Ücretsiz Teslimat ve Montaj; İstanbul dışında yaşayanlar da Hello kalitesine rahatlıkla ulaşabiliyor. Türkiye'nin en büyük online mobilya mağazası www.hello.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişleriniz, ücretsiz teslim ve montaj hizmetiyle en kısa zamanda kapınıza kadar geliyor. Lojistik Haritamıza göz atarak, bulunduğunuz bölgeye ait ücretsiz teslimat ve montaj koşullarını inceleyebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Hello Mobilya, kendisinden alışveriş yapanları müşteriden çok Hello Ailesi'nin bir ferdi olarak görür ve buna uygun hareket eder. Satış sonrası müşterilerden gelen her türlü olumlu bildirimler ya da olası şikayetler, anında yetkili birimlerimizde değerlendirmeye alınır. Tüm ürünleri 2 yıl garanti kapsamında olan Hello, müşterilerinden gelen servis taleplerini en geç 3 iş günü içinde çözüme kavuşturur. Hello Mobilya, sipariş, sevkiyat, teslimat veya montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her soruna karşı hazırlıklıdır. Karşılaşılması olası sorunları, müşterisini mağdur etmeden hızlıca çözüme kavuşturan Hello, müşterilerine gerekli hallerde ürün değişimi ya da ürün iadesi gibi alternatif seçenekler de sunar.

7/24 Online Sipariş ve Alışveriş Avantajı

Türkiye'nin en büyük internet mobilya mağazası www.hello.com.tr alışverişinizi keyifli hale getiriyor. Kahvelerinizi alıp, eşiniz veya ailenizle birlikte bilgisayarınızın başına geçerek, yüzlerce çeşit arasında yerinizden kalkmamadan zahmetsizce gezinebilir, model ve fiyat karşılaştırması yapabilir, beğendiğiniz anında sipariş edebilirsiniz.

4 Mevsim Avantajlı Kampanyalar

Hello'de kampanyalar 4 mevsim devam ediyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü gibi özel gün ve bayramlarda konsept kampanyalar organize eden Hello, böylece evinizi hayalinizdeki gibi dekore etmeniz için size uygun fiyat fırsatları sunuyor. Kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için, sitemizden ayrılırken karşınıza çıkan bilgi mesajındaki kutucuğa e-mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Sürekli Büyüyen İhracat Ağı

Hello Mobilya, yalnızca Türkiye geneline değil, dünyanın araçla ulaşımın mümkün olduğu her noktasına ürün satışı gerçekleştirebiliyor. Bugüne kadar Almanya, Fransa, Yunanistan gibi Avrupa Birliği ülkeleri ile Orta Asya'da Rusya ve Azerbaycan'a ihracat yapan Hello, ihracat ağına sürekli yeni ülkeler ekleyerek Türk mobilyasını dünya ile buluşturmaya devam ediyor.

Sağlığa Zararsız Doğa Dostu Üretim

Hello Mobilya, konfor ve rahatlık kadar, kullanıcı sağlığını da ön planda tutuyor. Sahip olduğu "İnsan ve doğa dostu üretim" prensibi doğrultusunda Hello, üretimlerinde süngerinden döşemesine, ahşabından boyasına kadar insan sağlına zararsız, doğa ve çevre dostu malzeme kullanan tedarikçi firmalar ile işbirliği yapıyor.

Kurumsal Proje Uygulamaları

Hello Mobilya'nın "Kurumsal Projeler" departmanı; otel, hastane, ofis, inşaat gibi projeler için mimari tasarım ve dekorasyon hizmetleri sunuyor. Firmamızın, bugüne kadar kurumsal hizmet verdiği firmalara Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.